Nakliye piyasası hızla gelişmekte ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakliye firmasından yönlendirilen bir kişi sizleri ziyaret eder. Taşınacak eşyaların büyüklüğü, ağırlığı ve miktarına bakar. Yapılan incelemeler sonucu ne kadar araç gerekeceği ve çalışacak personel sayısı belirlenerek taşıma maliyeti çıkarılır. Aysa Taşımacılık tarafından ücretsiz olarak sunulmakta olan bu hizmet sayesinde adresinize gelerek sizlere maliyet bedeli bildirilmektedir.

İşletmemiz nakliye konusunda kendisini devamlı geliştirmekte ve daha iyi hizmet sunabilmek için müşteri beklentileri dikkate alınmaktadır. Ekspertiz hizmeti tam da bu nokta da meydana gelmiştir.

Sizlerin beklentileri değerlendirilerek ücretsiz olarak sunulmakta olan bu hizmet sayesinde hem taşıma günü herhangi bir problemle karşılaşmazsınız hem de maliyet bedeli önceden belirlendiği için kendinize uygun olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra nakliye gün ve saati belirlenerek işlem sonlanmış olur.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinin Önemi

Ekspertiz hizmeti kaliteli bir nakliye firmasında sunulması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Çünkü bu hizmet sayesinde taşınacak araçlara uygun aracın önceden belirlenmesi amaçlanır. Bu hizmet sonucu nakliye günü araçla ilgili muhtemel bir aksaklığın önüne geçilebilir. Bunun yanında taşınacak eşyaların büyüklüğüne uygun olarak ambalaj belirlenir ve nakliye günü bu ambalajlar hazır edilir ve eşyalarınız kısa bir süre içinde ambalajlanır.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmakta olan firmamız sizlere eksper hizmeti sunacak bir kişiyi yönlendirir. Nakliye öncesi ve sonrasında gerçekleşecek bütün süreç bu kişinin sorumluluğundadır. Bunun yanında birkaç araçla hizmet sunulacak ise ekspertiz hizmeti sayesinde araçlar aynı anda adrese ulaşarak nakliye sürecinin aksaması önlenir.

Aysa ücretsiz ekspertiz sayesinde eşyalarınız güvenilir ve planlı bir taşıma süreci ile taşınmaktadır. Taşıma sürecinde kullanılan nakliye araçları firmamıza aittir. Araçlarımızın içi mobilya kaplı ve araçlarımız da kapalı kasa araçlar olduğundan, eşyalarınız hava koşullarından ve çeşitli faktörlerden etkilenmeden taşınır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ve Fiyatlandırma

Ekspertiz hizmeti veren taşıma işletmelerinin amacı ekspertiz tarafından taşıma maliyetinin önceden belirlenerek müşterilerin bilgilendirilmesi amaçlanılmıştır. Ücretsiz ekspertiz fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır.

  • Eşyaların miktarı ve ağırlığı,
  • Eşyalar değerlendirildikten sonra gereken ambalaj miktarı,
  • Eşyaların durumuna göre gereken personel sayısı,
  • Kırılacak eşyaların miktarı ve paketlenmesi isteği,
  • Taşıma asansörünün kullanılıp kullanılmayacağı,
  • Eşyaların taşınacağı adresler arası mesafe,
  • Taşıma sigortası bedeli kullanılacak nakliye aracı ekspertiz hizmeti sonucu oluşan nakliye bedelinin belirlenmesinde kullanılan kriterlerin başında gelmektedir.

Nakliye Hizmeti Satın Alırken Ekspertiz Ücreti Ödemeyin

Pekçok nakliye firması bulunmakla birlikte kaliteli nakliye işletmesinin tercih edilmesi çok önem arz etmektedir. Bazı şirketler ekspertiz hizmeti için ek ücretler talep etmektedir. Ücretsiz ekspertiz Aysa nakliyat olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile sektörde lider haline gelen firmamız nakliyat hizmeti sunarken sizlerin mutluluğunu ilk planda tutar.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan dolayı vermiş olduğumuz ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız. Sizlerde kaliteli nakliye ve ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden faydalanmak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Montaj – demontaj ile ilgili yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.