HAKKIMIZDA

Aysa evden eve Nakliyat 25 Senelik Evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Nakliyat konusunda uzmanlaşmış ve prefesyonel ekipmanlarla sürekli müşteri potansiyelini yukarılara cıkarmaktadır. Zamanın sürekli değişen ve sürekli gelişme gösteren ülke olarak zor olan işleri kolaylastırmak için sürekli cüzömcü calışmalar yapmaktayız.1980 senesinde kurulan firmamız Aysa Taşımacılık kurulmuş olduğu günden bugüne evden eve taşımacılıkta İstanbul ’un lider firmalarından biri olmuştur. Türkiye’de evden eve ye özel hizmet vermek üzere kurulan ilk şirketlerden olan Aysa Taşımacılık, bugün istanbul ’daki en yüksek müşteri portföyüne sahip nakliyat firmalarından birisidir.

Geçen 25 yıllık süreçte firmamız, kendini sürekli yenilemiş, taşımacılık sektöründeki açıkları ve ihtiyaçları en iyi biçimde çözümlemiş, çalışmalarını ” DÜRÜST NAKLİYECİLİK ” adı altında yapmıştır. Kısa sürede sizlerin takdirini kazanmış ve evden eve nakliyat sektöründe öncü firma olmuştur. Kaliteli nakliyat hizmeti vererek, İstanbul ’da evden eve nakliyat sektöründe basamakları hızla tırmanmıştır.

VİZYONUMUZ

Aysa Nakliyat olarak gelecek dönemlerde, gün geçtikçe kendimize tecrübeler ve deneyimler katarak sunmuş olduğumuz bu hizmeti profesyonel bir şekilde şehir içi ve şehirler arası olarak aktif bir şekilde devam ettirmeyi amaçlıyoruz.Müşteri memnuniyetini en yüksek çıtalarda tutarak kusursuz bir iş yapacağımıza inanıyoruz ve bu uzman nitelikteki hedeflerimiz için bugün çalışmalarımızın temelini atmış bulunmaktayız.

Firmamız geniş araç filosu ve deneyimli eleman kadrosu ile şehir içi, şehirler arası, ev ve iş yeri nakliyatını en güvenli şekilde sigortalı olarak yapmaktadır. taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunmaktadır. Bünyesinde her zaman hazır bulunan uzman personelinde, tecrübeli şoför, marangoz, tesisatçı gibi elemanlarda bulunur. Her zaman ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

MİSYONUMUZ

Aysa Taşımacılık, müşteri memnuniyetini yapmış olduğu profesyonel nakliyat hizmeti ile en üst seviyede tutan bir taşımacılık şirketidir.Ev nakliyatı, ofis taşımacılığı, fabrika nakliyatı, büro nakliyatı konusunda siz değerli müşterilerimize bir çözüm yolu olup yılların getirdiği deneyim ve deneyimlerle kaliteli bir hizmet sunar.

Mobilyalarınızı, eşyalarınızı hasar görmeyecek şekilde muhafaza ederek yeni adreslerine ulaştırır, kurulumlarını gerçekleştirerek siz kıymetli müşterilerimize teslim edilir.Her zaman hasarsız ve kusursuz bir hizmet sunarak müşterilerimiz için tek tercih olduk ve gelecek senelerde da bunun devamlılığını sağlamak için Türkiye’nin her bir iline hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Uzman ve tecrübeli kadromuzla, müşterilerimizin en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırmaktadır.

Evden Eve Nakliyat