Günümüzde nakliyat işletmelerinin sıklıkla kullandığı hizmetlerden birisi olan sigortalı taşımacılık, olmazsa olmazlardandır. Müşteriler, işletmelerin bu hizmeti verip vermediğine de dikkat etmelidir. Çünkü sigorta, eşyaların başına bir şey gelmemesinin güvencesidir.

İnsanlar emek vererek, çalışarak satın aldığı eşyaların zarar görmemesini ister. Bu sebeple bu eşyaları taşımacılık firmasına teslim ederken de içleri rahat etmez. Fakat Aysa Taşımacılık verdiği sigortalı taşımacılık hizmeti ile müşterilerinin bu korkusunu yenmesini sağlar. Firma eşyaları bedellerinin biraz üstünde sigortalayarak, taşıma sırasında doğabilecek her türlü zarara karşı müşterisinin haklarını korumaktadır. Kırılma, düşme, çizilme ve darbelere karşı müşterinin mağduriyetini önleyen bu işlem, Aysa Nakliyat tarafından garantilenmektedir.

Sigortalı nakliyat, öncelikli olarak ekspertiz aracılığıyla yapılmaktadır. Aysa Taşımacılık bir ekspertiz yollayarak eşyaların durumunu inceler ve buna göre fiyat belirleyerek sigorta poliçesi hazırlar. Bu poliçe her iki tarafça imzalanır ve eşyalar da sigortalanmış olur.

Taşınma sürecinde doğabilecek her çeşit zarara karşı eşyaları sigortalayan Aysa Taşımacılık, bu yönüyle müşterilerin güvenini kazanmakta ve adından sık sık söz ettirmektedir. Tüm müşteriler eşyalarını büyük bir gönül rahatlığı içerisinde firmaya teslim edebilir. Zaten sigortalama yapıldıktan sonra bile hiçbir zarar oluşmayacağı için müşteriler rahat olmalıdır.

Aysa Taşımacılık, eşyaları taşımaya başlamadan önce ambalajlama ve paketleme kısmını sıkı tutmaktadır. Bu sebeple zaten eşyaların herhangi bir zarar görmesinin de önüne geçilmiş olur. Kullanmış olduğu kaliteli ve ithal malzemelerle eşyalar, alanında eğitimli çalışanlar tarafından türüne göre paketlenmektedir.

Konusunda uzman kadrosu, geniş ve korunaklı araç filosuyla kaliteli son teknoloji ekipmanı ile adından söz ettiren ve sektörde önemli bir konumda bulunan Aysa Taşımacılık, fark yaratmaktadır. Eğer sizler de eşyalarınızı hızlı, güvenilir ve sigortalı bir biçimde taşımak istiyorsanız; firma ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.