Asansörlü Nakliyat

Aysa Asansörlü taşıma ile taşıma olanakları daha kolay hale getirilmiştir. Bir çok nakliyat firmaları tarafından kullanılan asansörlü sistem sayesinde eşyaların zarar görmesi önlemek istenmiştir. Evden eve nakliyat konusunda en büyük sıkıntıların başında yüksek katlı binalara nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Çünkü yüksek binalarda eşyaların çıkarılması bir hayli güçtür. Bütün eşyaların bu biçimde taşınması hem zahmetli hem de eşyaların zarar görebilmesine neden olabilmektedir.

 
Firmamız eşyalarınızın zarar görmesini önlemek amacıyla asansörlü taşıma sistemini kullanmaktadır. Bu sayede yüksek katlarda bile otursanız eşyalarınız asansör yardımı ile alınarak zarar görmez. Aysa asansörlü taşıma hizmetinin en büyük faydalarından biri de çevrede herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan hızlı ve güvenilir bir biçimde eşyaların taşınmasına yardımcı olmasıdır.
 
Bu sebeple firmamız nakliye konusunda kendisini devamlı geliştirerek asansörlü taşımacılık sistemini sürekli bir şekilde kullanarak, kaliteli bir taşıma hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Asansörlü taşıma işleminde kullandığımız asansörler firmamıza aittir.

Aysa Asansörlü Taşıma Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Aysa asansörlü evden eve nakliyat sistemini kullanan Aysa Taşımacılık evinizin balkonuna modüler asansörlü taşımacılık sistemini kurar. Bu sayede apartmanda bulunan merdivenlerin dar veya geniş olması ya da çok yüksek bir katta oturmanız gibi problemler ortadan kalkar.
 
Bu sistem sayesinde eşyalarınız balkondan çıkarılarak herhangi bir zarar görmeden asansör sitemine yerleştirilerek aşağıya indiriliyor. Eşyaların yeni adresine teslimatında da yine aynı şekilde asansörle taşımacılık sistemi kullanılarak eşyalarınızın çıkarılması sağlanıyor. Bu sayede eşyalarınız bir sürü merdiven inip çıkma derdinden kurtuluyor. Özellikle buzdolabı, fırın, çamaşır makinası ve bulaşık makinası gibi büyük elektronik ürünlerin çok fazla darbe almaması ve sallanmaması, zarar görmemesi açısından oldukça önemlidir.
 
Asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde meydana gelebilecek bütün zararlar ortadan kaldırılıyor. Aysa asansörlü nakliyatfiyatları hizmetini ekstra bir maliyet koymadan sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Daha iyi ve daha kaliteli bir nakliye işlemi için asansörlü sistem olmazsa olmazlardandır. Bu sebeple asansörlü sistem firmamızın sürekli kullanmış olduğu bir sistemdir.
 
Sizlerde nakliye işlemleriniz için asansör sistemi bulunmayan bir nakliye şirketi yerine firmamızı ziyaret etmeniz yerinde olacaktır.

Asansörlü Nakliyat Sistemi Neden Kullanılmaktadır?

Aysa asansörlü nakliyat Aysa hizmetleri sunan firmamızın amacı sektörde en iyi ve en nitelikli hizmeti veren firma olmaktır. Bu sebeple sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen işletmemiz gelişmekte olan teknolojiyi kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini önlemek istemektedir.
 
Firmamız işinde uzman ve deneyimli personelleri, çalışma prensibi, nakliye sırasında kullanmış olduğu ekipmanları ile kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Aysa Asansörlü Nakliyat Fiyatları Nasıldır?

Aysa asansörlü taşıma fiyatları normal nakliye fiyatlarından farklı değildir. Asansörlü nakliye sistemimiz firmamızın bir demirbaşıdır. Bu sebeple ekstra bir fiyatlandırma koyulması söz konusu değildir. Zaten bu sistemde ekstradan işçi çalıştırılması da söz konusu olmadığından dolayı maliyetleri arttırıcı bir etkisi bulunmaz. Kapalı kasa mobilya kaplama araçlarımız da yine firmamıza aittir.
 

Aysa Asansörlü Nakliye ve Asansör Kiralama Hizmetleri

 
Aysa il merkezi ve ilçelerinde ihtiyaç sahibi kişi ve kuruluşlar için lift, vinç olarak da tabir edilen Aysa asansör kiralama hizmetimiz de vardır.